Václav Stein - Jevanský rybník - Kostelec nad Černými lesy

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000Kč.

86065. Jevanský rybník - Kostelec nad Černými lesy
Dražba ukončena:06.11.2022 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč