Václav Stein - Dvě ženy před domem

Akvarel, 31x24 cm. Signováno vpravo dole V.Stein. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21.000 Kč.

Václav Stein
300094. Dvě ženy před domem
Dražba ukončena:17.08.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.08.2019 18:46:20 5196
500 Kč 14.08.2019 21:58:52 5212