Václav Stein - Cesta u vsi

Olej na kartonu, 30x45 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

307879. Cesta u vsi
Dražba ukončena:12.03.2021 20:08:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč