Václav Stein - Zátiší s ovocem a růžemi

Olej na kartonu, 49x70 cm, signováno vpravo dole V. Stein, rám.

1888, Praha
Studoval soukromě. Malířsky působil v Praze.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4501. Zátiší s ovocem a růžemi
Dražba ukončena:25.05.2016 18:30:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 25.05.2016 17:53:15 1323