Václav Stein - Zimní potok

Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vpravo dole V. Stein, rám.

1888, Praha
Studoval soukromě. Malířsky působil v Praze.

3329. Zimní potok
Dražba ukončena:26.11.2015 19:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč