Václav Stein - Potok s kamenným můstkem

Olej na plátně, 47x70 cm, signováno vpravo dole V. Stein, rám.

1888, Praha
Studoval soukromě. Malířsky působil v Praze.

Pozn.: Nově rámováno.

1792. Potok s kamenným můstkem
Dražba ukončena:28.01.2015 20:14:38
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč