Václav Stein - Košíkář na trhu

Olej na plátně, 47x37 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Přerámováno.

587. Košíkář na trhu
Dražba ukončena:25.09.2013 21:30:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč