Václav Stein - Chalupy v údolí

Olej na kartonu, 38x55 cm, signováno vlevo dole V. Stein, rám.

1888, Praha
Studoval soukromě. Malířsky působil v Praze.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3635. Chalupy v údolí
Dražba ukončena:27.01.2016 21:07:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč