Olej na kartonu, 41x50 cm. Signováno vpravo dole V. Šrámek. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 53 cm
o autorovi: 1877 – 1965
Malíř. Studoval na AVU v Praze ve speciálce H. Schwaigera a R. Ottenfelda. Působil jako ilustrátor periodik (Epocha, Královéhradecká revue), pro muzeum v Hradci Králové kresebně zdokumentoval 300 staveb z oblasti východních Čech. Ve volné tvorbě se zaměřoval na malbu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.