Václav Špála - Žena s košíkem ovoce

Litografie, 16x11 cm, pod paspartou signováno V. Špála, paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

13015. Žena s košíkem ovoce
Dražba ukončena:11.10.2017 21:27:22
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:3 200 Kč