Václav Špála - Žena s košem jablek

Linoryt, 16x11 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Veraikon 30. léta 20. století.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

73653. Žena s košem jablek
Dražba ukončena:17.03.2022 21:12:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč