Václav Špála - Zátiší s ovocem

Litografie, 32x40 cm. Signováno vpravo dole v tisku V. Špála 39. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta zaprášena.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

301323. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:08.10.2019 20:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč