Václav Špála - Zátiší s mísou hrušek

Litografie, 30x40 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Špála. Číslováno 34/500. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

72328. Zátiší s mísou hrušek
Dražba ukončena:09.02.2022 20:26:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč