Václav Špála - Zátiší s mísou hrušek

Litografie, 30x40 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Špála 42. Číslováno 283/500. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mimo viditelnou plochu pod paspartou poškozen.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

60537. Zátiší s mísou hrušek
Dražba ukončena:17.06.2021 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč