Václav Špála - Zátiší s jablky a hruškami

Litografie, 32x40 cm, signováno vpravo dole V. Špála 39, volný list.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

11192. Zátiší s jablky a hruškami
Dražba ukončena:14.06.2017 21:14:05
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč