Václav Špála - Zátiší s jablky a hruškami

Litografie, 32x39 cm. Signováno vpravo dole v tisku V. Špála 39. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

vydraženo top
84276. Zátiší s jablky a hruškami
Dražba ukončena:12.10.2022 21:28:48
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč