Václav Špála - Zátiší s hruškami a jablky

Litografie, 32x40 cm. Signováno vpravo dole v tisku V. Špála 39. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

52518. Zátiší s hruškami a jablky
Dražba ukončena:12.11.2020 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč