Václav Špála - Nezávislost s ratolestí

Heliogravura, 18x13 cm. Signováno vlevo dole v tisku V. Špála 19. Volný list.

Pozn.: Papír v místě mírně poškozen.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

35937. Nezávislost s ratolestí
Dražba ukončena:16.10.2019 22:14:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč