Václav Špála - Nezávislost s ratolestí

Zinkografie, 18x13 cm. Signováno vlevo dole v tisku V. Špála 19. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

34781. Nezávislost s ratolestí
Dražba ukončena:19.09.2019 22:48:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč