Václav Špála - Kytice ve váze

Litografie, 52x40 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Špála 1940. Prémie SVÚ Mánes na rok 1930. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

60373. Kytice ve váze
Dražba ukončena:16.06.2021 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč