Václav Špála - Kytice ve váze

Litografie, 51x39 cm. Signováno vpravo dole V. Špála. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

39554. Kytice ve váze
Dražba ukončena:16.01.2020 21:46:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč