Václav Špála - Kytice ve váze

Litografie, 52x40 cm, signováno vpravo dole V. Špála, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Prémie S.V.U. Mánes svým členům na rok 1930.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

11928. Kytice ve váze
Dražba ukončena:29.06.2017 18:50:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč