Václav Špála - Kytice ve váze

Litografie, 50x39 cm, signováno vpravo dole V. Špála, vydal S.V.U. Mánes svým členům na rok 1930, pasparta.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

11193. Kytice ve váze
Dražba ukončena:14.06.2017 21:07:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč