Václav Špála - Kytice ve váze

Litografie, 50x37 cm. Signováno vpravo dole V. Špála. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír poškozen..

Nejdelší strana: 71 cm

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

vydraženo top
111138. Kytice ve váze
Dražba ukončena:04.02.2024 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč