Václav Špála - Kytice ve džbánku

Dobový ofsetový tisk, 55x45 cm. Signováno vlevo dole v tisku V. Špála 29. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

303702. Kytice ve džbánku
Dražba ukončena:20.02.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč