Václav Špála - Dvě labutě

Linoryt, 23x22 cm. Signováno vpravo dole V. Špála 35. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

24624. Dvě labutě
Dražba ukončena:15.11.2018 21:11:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč