Václav Špála - Dívka

Linoryt, 13x8 cm, nesignováno, volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

7644. Dívka
Dražba ukončena:15.02.2017 22:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč limit (15.02.2017 21:32:53) 2290
1 000 Kč 15.02.2017 20:54:30 457