Václav Špála - Autoportrét

Dřevoryt, 17x13 cm. Signováno vpravo dole V. Špála. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

26471. Autoportrét
Dražba ukončena:16.01.2019 21:10:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč