Václav Špála - Autoportrét

Linoryt, 16x13 cm. Signováno vpravo dole V. Špála. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885-1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 200 000 Kč.

22750. Autoportrét
Dražba ukončena:27.09.2018 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč