Václav Špála

58041. A přece!

popis: Starý tisk, 41x28 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Šp. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Přidal se k umělecké skupině Osma (Emil Filla, Bedřich Feigl, Max Horb, Otakar Kubín, Bohumil Kubišta, Willi Nowak, Emil Artur Pittermann, Antonín Procházka. Později se přidali Vincenc Beneš, Linka Scheithauerová-Procházková a Václav Špála). Jednalo se o mladou generaci absolventů AVU (všem bylo do 25 let), kteří se věnovali především expresionismu a fauvismu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 4 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:46:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč