Václav Souček

305397. Zimní výjev

popis: Barevný lept, 40x30 cm. Signováno tužkou vpravo dole Souček. Rám, sklo. List mírně poškozen.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k nejlepším našim malířům-akvarelistům. Zachycoval architektonické náměty ze Staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem, soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč.

dražba ukončena: 29.06.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 24.06.2020 11:36:13 1600