Václav Souček - Zimní výjev

Barevný lept, 40x30 cm. Signováno tužkou vpravo dole Souček. Rám, sklo. List mírně poškozen.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

305397. Zimní výjev
Dražba ukončena:29.06.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 24.06.2020 11:36:13 1600