Václav Souček - Z Mostaru

Akvarel, 38x34 cm. Signováno vpravo dole Souček V. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

28337. Z Mostaru
Dražba ukončena:13.03.2019 21:27:36
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč