Václav Souček - Z Francie

Akvarel, 23x30 cm. Signováno vpravo dole Souček V. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

78174. Z Francie
Dražba ukončena:15.06.2022 21:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč