Václav Souček - Pražské panorama

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Souček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

29495. Pražské panorama
Dražba ukončena:27.03.2019 19:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč