Václav Souček - Pražské mosty

Akvarel, 29x41 cm, signováno vpravo dole Souček V. 26, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

17224. Pražské mosty
Dražba ukončena:28.03.2018 19:47:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč