Václav Souček - Pohled z Letné na Čechův most

Akvarel, 23x32 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu pozůstalostní razítko.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

21884. Pohled z Letné na Čechův most
Dražba ukončena:19.09.2018 21:30:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 19.09.2018 21:23:34 2910