Akvarel, 23x32 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu pozůstalostní razítko.
o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.