Václav Souček - Pohled na Hradčany z Malé Strany

Lept, 26x18 cm. Signováno vpravo dole V. Souček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

44674. Pohled na Hradčany z Malé Strany
Dražba ukončena:14.05.2020 21:18:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč