Václav Souček - Poděbradský zámek

Olej na kartonu, 33x44 cm. Signováno vpravo dole 17.9. 915 V. Souček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

46296. Poděbradský zámek
Dražba ukončena:24.06.2020 21:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč