Václav Souček - Na Karlově mostě

Akvarel, 20x14 cm. Signováno vlevo dole Souček V. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

112424. Na Karlově mostě
Dražba ukončena:03.03.2024 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč