Václav Souček - Na Karlově mostě

Akvarel, 46x64 cm. Signováno vpravo dole Souček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

92735. Na Karlově mostě
Dražba ukončena:02.04.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč