Václav Souček - Malá Strana

Akvarel, 25x25 cm. Signováno vlevo dole Souček V. 1929. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

86784. Malá Strana
Dražba ukončena:20.11.2022 20:10:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč