Václav Souček - Květiny ve váze

Olej na plátně, 60x66 cm. Signováno vpravo dole V. Sil. Souček. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

70421. Květiny ve váze
Dražba ukončena:12.12.2021 21:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč