Václav Souček - Konvolut 6- ti akvarelů

Akvarely, od 13x17 cm do 30x44 cm. 2x signováno Souček V.. Některé paspartovány.

Pozn.: U některých vzadu razítka z pozůstalosti Václava Součka.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

88422. Konvolut 6- ti akvarelů
Dražba ukončena:08.01.2023 20:08:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč