Václav Souček - Konvolut 3 grafických prací

Lepty, od 23x15 do 23x19 cm. Signovány vpravo dole tužkou Souček. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

126285. Konvolut 3 grafických prací
Zbývá:9 dnů, 11 hodin
Konec dražby:13.10.2024 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč