Václav Souček - Konvolut 3 akvarelů

Akvarely, od 13x18 cm do 20x26 cm. Nesignovány. Paspartovány.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

doporučujeme
89332. Konvolut 3 akvarelů
Zbývá:2 dnů, 20 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč