Václav Souček - Konvolut 2 prací: Mostecké věže a Pohled na Pražský hrad.

Lepty, 23x15 cm a 11x8 cm. Signovány tužkou. 1x Rám, pasparta, sklo. 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

61448. Konvolut 2 prací: Mostecké věže a Pohled na Pražský hrad.
Dražba ukončena:15.07.2021 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč