Václav Souček - Konvolut 2 akvarelů

Nejdelší strana: 38 cm

Akvarel, 30x23 cm a 30x21 cm. Signováno vpravo dole Souček V. Rám, sklo.

Pozn.: 1x rám mírně poškozen, 1x rám poškozen.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

73700. Konvolut 2 akvarelů
Dražba ukončena:17.03.2022 22:06:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč