Václav Souček - Konvolut 2 akvarelů

Nejdelší strana: 37 cm

Akvarel, 24x19 cm a 24x18 cm. 1x signováno Souček V. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

73737. Konvolut 2 akvarelů
Dražba ukončena:17.03.2022 22:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč