Václav Souček - Čertovka

Lept, 23x18 cm. Signováno vpravo dole Souček. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

22195. Čertovka
Dražba ukončena:20.09.2018 22:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 20.09.2018 18:26:01 1374