Václav Souček - Čertovka

Lept, 23x18 cm. Signováno tužkou vpravo dole Souček. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

105063. Čertovka
Dražba ukončena:05.11.2023 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč